?

Log in

No account? Create an account

Имя, название, наименование - всё это оказывается очень важным в судьбе человека, общества, государства. Как говорится, как вы яхту назовёте, так она и поплывёт.

Возьмем для примера Кернеса - мэра Харькова, который яростно борется за возвращение городским улицам и проспектам советских названий, например, проспекта Жукова. Думаете, Кернесу не насрать на коммунистическую символику, думаете, он в душе совок?

Я вас уверяю, Адольфовичу абсолютно беразличны советские символы, насрать ему на Жукова, насрать ему на кацабов.
Я лично работал на человека, которого Кернес, будучи напёрсточником, кинул на хорошую сумму денег, - время тогда было такое - люди были наивными, а уличное мошенничество процветало. Вот так, в девяностые годы Кернес вместе со своей командой развел на деньги моего будущего работодателя. Напёрстки крутил лично Кернес - это он помнит четко.

Деньги удалось вернуть через ментов, но, конечно, лишь часть. Короче, нынешний мэр Харькова - жулик и напёрсточник, но вовсе не любитель красной идеи и московитской мерзоты.

Read more...Collapse )

Volodymyr Boiko
Люди брешуть, що замість  екс-заступника голови СБУ Ігоря Іонасовича Кононенка ( 03.06.19 10:45 - Зеленський звільнив Кононенка з посади заступника голови ... "Звільнити Кононенка Віктора Іонасовича з посади заступника голови Служби безпеки України", - йдеться в документі),
Зеленський на подання
в.о. голови СБУ Баканова збирається призначити заступником голови СБУ Анатолія Ярославовича Дублика – хронічного алкоголіка, якого за систематичне п’янство  Герой України Василь Сергійович Грицак у лютому 2017-го зняв з посади начальника Департаменту «Т». Дублик – це та сама людина, яка в лютому 2015 року організувала вибухи в Харкові, а 31 серпня 2015 влаштувала руками агентури СБУ заворушення під Верховною Радою з киданням гранати (загинуло 4 людини) – це було потрібно Порошенкові, щоби відволікти увагу від спроби внести в Конституцію зміни в частині особливого статусу Донбасу та російської мови як мови офіційного спілкування.

Невдовзі після подій біля Верховної Ради до мене потрапив аудіозапис розмови між членами злочинного угруповання з Миколаївської області, яке Дублик залучив до провокації під Верховною Радою. Цей запис не тільки дозволяв з’ясувати авторство провокації, але й розкрити ще цілу низку тяжких злочинів, які були скоєні агентурою СБУ (замахи на вбивства, напади на фермерів з метою захоплення земельних ділянок, знищення майна тощо). З цими доказами в грудні 2015 року я відправився до Генеральної прокуратури України, де дав відповідні свідчення.

Після цього кримінальне провадження відносно агента СБУ, який влаштував заворушення під Верховною Радою, було виділено в окреме провадження й направлене для винесення виправдувального вироку в Братський районний суд Миколаївської області, а мої показання та диск з аудіофайлом розмов СБУшний агентури з матеріалів справи зникли. Як наслідок, агент СБУ, який причетний до загибелі 4-х Нацгвардійцев, давно перебуває на волі попри те, що я приїздив до Братського районного суду й також давав показання, пропонуючи долучити до матеріалів кримінального провадження аудіозапис розмови з його голосом і диктофон, яким цей запис був зроблений.

Після призначення Івана Баканова в.о. голови СБУ до нього звернувся народний депутат Ігор Луценко з проханням призначити службове розслідування фактів кричущого порушення законності Службою безпеки України за часи Порошенка, які були викладені в моїх публікаціях. Баканов зустрівся з народним депутатом і пообіцяв, що Управлінням внутрішньої безпеки СБУ буде проведена відповідна робота. Після чого розпорядився розшукати Дублика, руки якого по лікті в крові, та... призначити (напевно, безкоштовно) заступником голови СБУ З чого можна зробити висновок, що в Баканова «епоха бідності» точно вже закінчилась.
да он наворовал столько, сколько ему переиначивают порохоботы в качестве донорства - 1 мильярд гривень. (это только из известного и только на военных контрактах)
знаю я эту вашу ленту друзей - там порохоботы и менее активные, - украинцы.
Меняйте вашу ленту - Ибигдан ни разу не патриот Украины, вас наебывают.

Кто вам внушил вообще, что 73% выборцев Зеленского - это 75% украинцев?
ваши "друзья" в ленте :)

вы даже не прислушиваетесь, что я вам тут втолковываю. - Вас наебали и убедили профессиональные пропагандисты. а что они вам говорят? Говорят - что если не Порошенко, то проигрыш. Именно за Порошенка, ни за Гриценка, и ни за Саакашвили с Тимошенко
Ну разве не так? Вычеркивайте всех кто за Порошенка сейчас, прислушивайтесь к другим.

Из уважения к Вам я подскажу кого слушать - кто говорит за Гриценка, за Саакашвили. Даже за Тимошенко есть порядочные люди.
порядочных людей за Порошенка не осталось. Они были, но раньше, не теперь.
Теперь порядочные люди в лучшем случае пишут - что он вор. Потому что он вор, так и есть.
А нам мало победить, нам надо отделиться от РФ.
А пока воры во власти - мы в руках РФ. И Зеленского это тоже касается

http://ru.rfi.fr  Роосия наложила вето на резолюцию Совбез ООН об уголовном преследовании солдат за изнасилования во время военных действий

[reposted post] "Наши" на Г+Г
Це копія повідомлення, розміщеного ось тут https://telesyk.dreamwidth.org/1755254.html. Можете коментувати там, використовуючи OpenID.

[reposted post] ЗэМесто №170: Анастасия ПрДАRead more...Collapse )

Це копія повідомлення, розміщеного ось тут https://telesyk.dreamwidth.org/1748498.html. Можете коментувати там, використовуючи OpenID.


Read more...Collapse )


Це копія повідомлення, розміщеного ось тут https://telesyk.dreamwidth.org/1749142.html. Можете коментувати там, використовуючи OpenID.

[reposted post] Будут вешать этого "члена"Read more...Collapse )


Це копія повідомлення, розміщеного ось тут https://telesyk.dreamwidth.org/1742672.html. Можете коментувати там, використовуючи OpenID.

Profile

fantaamas
fantaamas

Latest Month

August 2019
S M T W T F S
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Tags

Syndicate

RSS Atom
Powered by LiveJournal.com
Designed by yoksel